گارانتی وجه

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

شمااین تصویر را در اکثر صفحات محصولات ودوره های ما مشاهده می کنید…!

گارنتی وجه

تمامی محصولات وبسایت مدیر نوین دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد شما اگر احساس کردید که محصولات ما کاربردی برای شما ندارد به ما اطلاع بدهید تا وجه محصولات به شما عودت داده شود و این مجموعه هیچ گونه سئوالی از شما نخواهد پرسید …!

کمی باید توضیح بدهم چرا ما گارانتی وجه برای محصولاتمان داریم؟

چرا محصولات و دوره های ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

 وقتی که ما به خودمان این اطمینان را داریم که محصولی که تولید می کنید دارای استاندارد های محتوایی و تولیدی است پس با هیچ دغدغه ای که این حس را برای مخاطبان ایجاد کنیم که با هیچ نگرانی خرید خود را انجام دهند چون ما سعی داریم به گفته های خودمان عمل کنیم و محصولی را به دست مشتری بدهیم که نیاز او را پاسخگو است ولی اگر این نیاز با محصول ما برطرف نشد حاضر نیستیم فقط از مشتری پولی دریافت کنیمو فقط به فکر خودمان باشیم .

و دوست نداریم که به خاطر اشتباهات ما شما دچار زحمت بیافتید و ما هم  به این اعتقاد داریم که باید پول حلال از شما در یافت نماییم.

همیشه تهیه یک محصول آموزشی به دلیل عدم آشنایی با مدرس و محتوای ارایه شده دارای ریسک  است و ما این ریسک را برای شما صفر کرده ایم چون وقتی که کیفیت کارهای خود داریم پس این ریسک را ما می پذیریم و اگر نتوانسته ایم محصول خوبی تولید کنیم پس باید پول شما را تمام و کمال هم عودت دهیم .

بنا براین اگر ما نتوانستیم کار خود را به خوبی انجام دهیم شما بازگشت وجه خود را طلب نمایید.

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

۱-محصولات ما مفید و کاربردی هستند. اما یک شرط دارد و آن هم  این که تمرین ها را به خوبی انجام دهید و قضاوت بی مورد نداشته باشید و بقول یکی از اساتید ذهن خود را قبل از آموزش خالی کنید و فقط به فکر یاد گیری باشید نه انباشت اطلاعات .

اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

۲- عاشق محصولات ما می شوید! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- آنچه را گفتیم برای شما ارسال می کنیم. اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴-محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

۶- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشد اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۶۰ روزه بازگشت وجه دارند.

 ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.

تعهدات شما

۱-لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید!

چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

۲-نگران ما نباشید!

 لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- به ما هدیه بدهید! 

اگر این محبت را به ما بکنیدو نقاط قوت و ضعف محصول را به ما بگویید خیلی خوشحال می شویم و یاپس از ارسال درخواست و دریافت وجه، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۴- به فکر پاک کردن فایل ها نباشید!

اگر یک محصول دانلودی از ما تهیه کرده اید وناراضی بودید هیچ اشکالی ندارد پس از بازگشت وجه از طرف ما فایلها را از روی هارد ویا رایانه خود پاک نکنید .

اگر یک روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. بتوانید از آن استفاده کنید و اگر بسته‌های پستی را  خرید کرده اید لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید ?

وقی که یکی از دوستان خود را با یک هدیه آموزشی خوشحال می کنید بسیار لذت بخش است…!

[highlight color=”yellow”]توجه کنید :دوستانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.خوب اینهم از شرایط ما می باشد  دیگه ….[/highlight]

آیا ما ضرر نمی کنیم؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

خوب طبیعی است که برخی ها از یک محصول رضایت نداشته باشند ولی نرخ بازگشت ۵در ۱۰۰۰ است.جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی ) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سو استفاده افراد!  واقعیت این است که تعداد انگشت شماری این کار را کرده اند و ما هم از این سوء استفاده رضایت نداریم .ولی خوب همیشه این افراد بوده اند که بخواهند یک جوری شخصیت خودشون رو نشون بدهند ولی  افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند.

به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما یک ایمیل به site@modirenovin.com  با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را در ایمیل ارسال شده حتما بیان نمایید.

۱- نام و نام خانوادگی

۲-شماره تراکنش خرید از وبسایت

۳- نام محصول

۴- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

۵- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)و کارت به نام خودتان باشد

۶- شماره موبایل

۷-شهر محل سکونت

وجه شما در کمتر از  ۷ روز  کاری واریز خواهد شد

خواهشمند است فقط و فقط  در خواست خود را از طریق ایمیل بیان نمایید و از تماس تلفنی جداً خود دارینمایید چون دوست داریم در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخگو باشیم.

خواهشی که از شما داریم!

قبل از ارسال درخواست می توانید از ما بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و مطمئن باشید که هدف ماجلب رضایت شما است.

من به عنوان مدرس دوره ها مطمئن هستم که مطالبی که برای شما ارایه شده است و آنها را به طور دقیق انجام دهید نتایج شما در کسب و کار و دانش شما مستقیم و یا غیر مستقیم دیده خواهد شد.

و این مطالب شاید هزاران برابر ارزش داشته باشد.

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت مدیر نوین (آموزش ومشاوره کسب وکار)  قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما مطمئن هستیم اگر شما به آموز ش های ما توجه کنید و تمرین هایی که به شما گفته می شود را با دقت انجام دهید .حتما در کسب وکارتان موفقیت های چشم گیری را شاهد خواهید بود.[/box]

در مسیر تعالی باشید…