برای تهیه محصولات، دوره ها و خدمات  مدیر نوین می توانید از روش های زیر اقدام کنید:

روش اول: پرداخت آنلاین

اگر می خواهید بسیار ساده و راحت مبلغ مورد نظر خود را پرداخت نمایید بهتر است از این روش استفاده کنید. روش آنلاین یک روش بسیار سریع ومطمئن است که شما با تمام کارت های بانکی می توانید این کار را انجام دهید.

در حال حاضر همه بانک های عامل عضو شبکه شتاب پرداخت آنلاین را فراهم نموده اند. شما وقتی که وارد هر یک از صفحات محصولات ما بشوید دکمه “خرید محصول” دارد و وقتی که برروی آن کلیک کردید وارد صفحه مشخصات می شود که مشخصات شما رادرخواست می کند .وقتی که مشخصات خود را تکمیل نمودید می توانید ادامه و یا نهایی کردن فروش را مشاهده کنید .

برای شما آموزش تصویری نحوه پرداخت آنلاین از سایت مدیر نوین را قرار دادیم .

قسمت ۱:

پرداخت وجه

قسمت۲:

پرداخت وجه

قسمت۳:

پرداخت وجه

قسمت ۴:

پرداخت وجه

روش دوم:پرداخت از طریق دستگاه خود پرداز

البته برای اینکار نیاز دارید که شماره حساب ویا کارت بانکی را داشته باشید که در زیر این حساب را در اختیار شما قرار داده ایم .

 

فروش  فروش
شماره حساب  شماره حساب  
 ۱۳۵۷۸۵۹۵۱۹  ۸۰۰-۸۴۴۷۶۳-۷  
شماره کارت  شماره کارت  
۶۱۰۴۳۳۷۹۱۶۰۲۵۱۴۹  ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۶۶۳۵۳۲۱  
 شماره شبا  شماره شبا  
 IR16۰۱۲۰۰۲۰۰۰۰۰۰۱۳۵۷۸۵۹۵۱۹  IR650540202380000844763007  
به نام رضا یاوری به نام رضا یاوری

پرداخت وجه

وقتی که مبلغ را واریز نمودید می توانیدبا شماره ۰۳۱۵۲۲۷۳۷۴۴ تماس بگیرندو شماره واریزی خود راقرائت نمایند و یا اینکه از فیش واریزی خود عکس بگیرند و به شماره تلگرام : ۰۹۲۱۶۴۷۱۷۸۵ همراه با نام و نام خانوادگی  و دوره ای که شرکت کرده اید برای ما ارسال نمایند .

شماره تلگرامی برای ارسال تصویر فیش واریزی : ۰۹۲۱۶۴۷۱۷۸۵

فقط برای تماس شبکه های اجتماعی است و این شماره پاسخگوی صوتی نمی باشد.

روش سوم:پرداخت آنلاین خدمات

در صورتیکه خدمات،محصولات ما را در وب سایت نتوانستید پیدا کنید می توانید مبلغ مورد را از طریق پرداخت آنلاین واریز نمایید، تا  خدمات مورد نیاز شما در اسرع وقت انجام گردد.

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://zarinp.al/@modirenovin” icon=”fontawesome” target=”true”]پرداخت آنلاین[/button]