معرفی کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند؟

معرفی کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند؟

انتشارات نگاه نوین
کلمات جادویی

کلمات جادویی چه هستند و چرا باید آن‌ها را یاد بگیرید! اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تصور می‌کنید، خوب حرف زدن و به کار بردن لغات به صورت صحیح تنها برای عده خاصی تحت عنوان سخنران کاربرد دارد، باید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید. شما با به کارگیری کلمات صحیح در قراردادها، صحبت‌ها و … می‌توانید از تأثیر جادویی آن‌ها استفاده کنید. امروز با معرفی کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند به شما کمک می‌کنیم تا یک کاربردی در روابط اجتماعی و شغلی را مطالعه کنید.

مشخصات کتاب:

ناشر:نگاه نوین

مولف: فیل.ام. جونز

مترجم: محمد مهدی ربانی

گروه بندی: روانشناسی

قطع: رقعی

نوع جلد: شومیز

تعداد صفحات: ۱۲۸ صفحه

چرا باید از کلمات جادویی در صحبت‌های روزمره خود استفاده کنید!

یکی از کتاب‌های بی نظیر انتشارات نگاه نوین، کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند است! این کتاب به ما یادآوری می‌کند که در زمانی زندگی می‌کنیم که اصلاً ارتباطات کلامی با گذشته شباهتی ندارد و بشر پیشرفت‌های زیادی در این زمینه کرده‌است! ما باید مهارت خوب سخن گفتن و به کار بردن صحیح کلمات را یاد بگیریم! ما باید دانش این را داشته باشیم که چگونه سخن بگوییم تا حرف‌های ما شنیده شوند.

در دنیای امروزه که اکثر ارتباطات ما با مشتریان، کارفرمایان، پیمانکاران و … به صورت کلامی است، افرادی که مهارت خوب سخن گفتن و به کار بردن صحیح کلمات را داشته باشند، می‌توانند به عنوان برنده در دنیای تجارت و روابط اجتماعی شناخته شوند! شما چه نظری در این رابطه دارید؟ آیا به نظر خودتان از کلمات جادویی در روابط کلامی خود استفاده می‌کنید؟

چگونه یاد بگیریم که چه بگوییم تا حرف‌های ما شنیده شوند؟

در این بخش از معرفی کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، می‌خواهیم قبل از هرچیزی در مورد اهمیت یادگیری کلمات جادویی و به کار بردن جمله‌های صحیح برای شما مطالبی را بیان کنیم! نفود کلام و داشتن قدرت متقاعد سازی دیگران، می‌تواند به شما کمک کند که در بسیاری از امور مختلف (تحصیلی، شغلی و …) موفق باشید.

حقیقت این است که با داشتن بهترین تخصص‌ها و دانش‌ها، بازهم نمی‌توانید بدون ارتباط کلامی موفق باشید و یا خودتان را به صورت صحیح معرفی کنید. همه افرادی که در حرفه‌های خود مطرح هستند، معمولاً در کنار دانش و تخصص (و یا حتی بدون برترین بودن از نظر فنی و علمی)، ارتباط کلامی بسیاری قوی دارند که دلیل موفقیت آن‌ها نیز هست.

کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند و فصل‌های جذاب آن!

به دنبال کلمات جادویی می‌گردید تا با استفاده از آن‌ها روابط خود را متحول کنید؟ دوستان بیشتری پیدا کنید؟ در ارتباطات روزمره و مذاکرات خود، موفق تر باشید؟ شما با مطالعه کتاب بی نظیر دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، کلمات جادویی برای تأثیر و نفوذ بر روی دیگران نوشته فیل جونز، می‌تواند همه آنچه را که نیاز دارید تا بیاموزید را برای شما بیان کند.

این کتاب که توسط محمد مهدی ربانی به زبان مادری ما ترجمه شده‌است، ۲۲ فصل جذاب دارد که در هر فصل یک نکته و مهارت معمولاً بررسی می‌شود! این کتاب در حال حاضر توسط انتشارات نگاه نوین به بازار عرضه شده‌است و مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌است.

معرفی کتاب
کتاب دقیقا چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند

هیچ چیز ذاتی نیست! شما باید تلاش کنید تا بهترین باشید.

حتی اگر مهارت‌های ارتباطی موجود در این کتاب را یادنگیرید، احتمالاً به این باور خواهید رسید که هیچ چیز ذاتی نیست و همه چیز با تمرین قابل بدست آوردن است! شما می‌توانید اطلاعات و دانش مورد نیاز برای هرچیزی که می‌خواهید را بدست آورید و سپس تمرین کنید. شما باید به تمرین کردن ادامه دهید تا زمانی که سطح موفقیت شما قابل مشاهده باشد!

الگوهای ارتباطی و مهارت‌های اجتماعی هم از این قاعده مستثنا نیسند! شما با خواندن کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، نکاتی را می‌آموزید که در آن، تمامی جنبه‌های ارتباطی بررسی شده و به شما در پیشبرد مهارت‌های کلامیتان، کمک می‌کند.

جالب است که خود فیل جونز در بخشی از کتاب، جملات زیر را بیان می‌کند:

«مهم‌ترین اثر زندگی‌ام وقف هنر فراموش‌شده‌ی ارتباطات کلامی و قدرت بیان کلمات مناسب در زمان مناسب برای رسیدن به نتایج مناسب شده‌است. بیش‌تر وقت‌ها، این‌که مشتری، شما را به فرد دیگری مثل شما ترجیح می‌دهد، به این توانایی‌تان بستگی دارد که دقیقاً چه بگویید، چه زمانی آن را بگویید و چطور کاری کنید حرف‌تان تأثیرگذار باشد. این کتاب به شما بینشی تاکتیکی می‌دهد تا قدرت کلمات را درک کنید و ابزارهایی ارائه می‌دهد تا افراد موفقیت‌گرا بیش‌تر به آنچه می‌خواهند دست پیدا کنند.»

کمی بیشتر در رابطه با کتاب کلمات جادویی فیل جونز آشنا شوید!

این اثر بی نظیر حدود دو سال پیش یعنی سال ۲۰۱۸ برای اولین بار در جهان منتشر شد! سپس با همت محمد مهدی ربانی و انتشارات نوین نگاه به عنوان یک کتاب در زیرمجموعه کتاب‌های ثروتمندان خود ساخته قرار گرفتت. این کتاب با توجه به حجم کوچک و تعداد صفحات کمی که دارد، توانسته اطلاعات و دانش بسیار ارزشمندی را به مخاطب خود منتقل کند.

باتوجه به این که همه مطالب به صورت خلاصه و مفید در این کتاب گرد آوری شده‌اند، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در مدت زمان کوتاهی، تمام مطالب مورد نیاز خود را در این کتاب پیدا کنید.

کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، مناسب چه افرادی است؟

همه ما به کلمات جادویی برای تحول ارتباطات خود نیاز داریم، اما این کتاب بیشتر مناسب افرادی است که می‌خواهند در هر زمینه ای پیشتاز باشند و با بهبود مهارت‌های ارتباطی خود به عنوان یک فرد تأثیرگذار در جامعه شناخته شوند. اگر شما هم علاقه‌مند هستید که چنین شخصی در یک جمع کاری و یا دوستانه باشید، این کتاب می‌تواند به عنوان معجزه در زندگی شما عمل کند.

البته در جنبه کاری این کتاب بی نظیر و کلمات جادویی که در آن وجود دارد، می‌تواند به شما و دیگر افرادی که به دنبال تلاش‌های بی وقفه خود، می‌خواهند فروش بیشتری را در مذاکرات کسب کنند، مفید باشد. به صورت ساده این کتاب به همه افراد یاد می‌دهد که چطور با مشتری صحبت کنند؟ در هنگام مذاکره بهتر است که چه بگویند و چطور باید مسائل و چالش‌های یک ارتباط را حل کنند!

فصل های کتاب:

یک: مطمئن نیستم برای تان مناسب باشد، ولی…

دو: ذهن باز

سه: چه می دانید؟

چهار: چه احساسی خواهید داشت اگر؟

پنج: فقط تصور کن

شش: چه زمانی وقت دارید؟

هفت: حدس می زنم موفق نشدید که…

هشت: جابه جایی های ساده

نه: سه گزینه دارید

ده: دو گروه از افراد

یازده: شرط می بندم کمی مثل من هستید

دوازده: اگر … پس

سیزده: نگران نباش

چهارده: اغلب مردم

پانزده: نکته ی مثبت قضیه این است که…

شانزده: در مرحله ی بعد چه اتفاقی می افتد؟

هفده: چی باعث شده این را بگویید؟

هجده: قبل از اینکه تصمیمتان را بگیرید

نوزده: اگر بتوانیم …، شما انجام می دهید؟

بیست: کافی ست

بیست و یک: فقط یک چیز دیگر

بیست و دو: یک لطف

بیست و سه: فقط از روی کنجکاوی می پرسم

حرف آخر

نتیجه‌گیری: آیا من هم باید این کتاب را بخوانم؟

هدف ما از معرفی کتاب دقیقاً چه بگویید تا حرفتان را گوش کنند، این بود که شما بتوانید خودتان تصمیم‌گیری کنید که آیا این کتاب با اهداف شما سازگاری دارد یا خیر؟ اگر جواب شما بله است، پس وقت را تلف نکنید و همین الان شروع به مطالعه این کتاب بی نظیر کنید. در نهایت اگر در رابطه با کلمات جادویی، این کتاب و یا نویسنده آن، نظرات و تجربیاتی دارید، می‌توانید با ما و دیگر افراد در بخش مربوطه، انتهای همین مقاله به اشتراک بگذارید.

در مسیر تعالی باشید…

نحوه تهیه کتاب:

۱-دیجی کالا

۲- آمازون

کتاب های دیگررا نیز بخوانید:

۱-معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

۲-معرفی کتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز

۳-اثر مرکب دارن هاردی

۴-معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی نوشته گرنت کاردون

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

ورود و عضویت در سایت